Współpraca

Impresariat Artystyczny bassbit

Grzegorz Kapała

E-mail: agencjaartystyczna@bassbit.pl

tel. 692 051 065

 

OFERTA KONCERTOWA I TECHNICZNA

IMPRESARIATU ARTYSTYCZNEGO

bassbit

 

Szanowni Państwo,

zapraszamy do współpracy z Impresariatem Artystycznym "bassbit", który oferuje kompleksową organizację i prowadzenie imprez rozrywkowych. Decydując się na nasze usługi, rozpoczną Państwo współpracę z profesjonalistami, dla których muzyka to pasja. Świadczy o tym ponad 10-letnie doświadczenie i ponad pół tysiąca imprez plenerowych i zamkniętych przeprowadzonych na terenie całej Polski.

Nasza Agencja oferuje współpracę z takimi zespołami jak:

 1. RH+ (www.rhplusband.pl)
 2. The Winners - muzyka klubowa
 3. LESIOKI - folkowe -lasowiackie przeboje w nowoczesnych aranżacjach
 4. BRAKiM - Cover HIT lat 70. 80 90.
 5. GIMME GIMME - Cover ABBA
 6. Boney Cool - Cover Boney M.
 7. Ex SOLARIS - całonocna zabawa w rytmach disco
 8. Grupa artystyczna BAJKOWI CZARODZIEJE - Program artystyczny nie tylko dla najmłodszych
a także:
 1. Obsługę techniczną - nagłośnienie liniowe firmy POL-AUDIO oraz oświetlenie
 2. Scenę - budowa i wynajem sceny z zadaszeniem (do 10x10m) oraz barierek zabezpieczających
 3. Prowadzenie imprez przez konferansjerów ze znanych rozgłośni radiowych jak również DJ znanych klubów.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej Agencji:
 
Zespoły coverowe:
 
LESIOKI: www.lesioki.pl 
Muzyka zespołu nawiązuje do tradycji lasowiackich, w których dominiowały utwory o szybkim tempie - skoczne a nade wszystko swobodne. W tekstach często zaznacza się tradycyjny kult wody i ognia. Wszystko oczywiście w nowych aranżacjach i nowoczesnym brzmieniu. Grupa od razu zyskała uznanie, dzięki nowoczesnemu podejściu do starych, zapomnianych, tanecznych i biesiadnych melodii, przy których bawili się nasi rodzice, czy dziadkowie.
 
RH+ www.rhplusband.pl 
To formacja, kórej nikomu nie trzeba przedstawiać. Znana jest fanom od dziesięciu lat. Na swoim koncie ma trzy albumy - "Babala", "Start" oraz "Po prostu 3" i takie przeboje jak: "Po prostu miłość", "Światło", "Czemu nie ja", czy "Nie szukaj mnie". RH+ występował na wsólnej scenie z takimi gwiazdami jak Krzysztof Krawczyk, Kult, Hey, Kayah, IRA, Myslovitz, czy Szymon Wydra. Piosenki tej grupy regularnie pojawiają się w największych muzycznych stacjach telewizyjnych (VIVA, 4Fun, MTV) i radiowych (RMF, Radio ESKA, Radio Wawa, Radio Zet) oraz kilkudziesięciu stacjach lokalnych. Obecnie zespół pracuje z Rafałem Szatanem, znanym z takich programów telewizyjnych, jak "Jaka to melodia", "High school musical", "The voice of Poland", czy "X FACTOR".
 
THE WINNERS
Twórcy hitów "Dance over me", "Destination", oraz "Szalała szalała" - niekończąca się porcja przebojów i show seksownych tancerek!
To formacja, która powstała na początku 2011 roku w Rzeszowei. Tworzy ją trzech DJ-ów-producentów: OVERT, SCRAGGY JACK oraz LUKEAMON. Dali się oni poznać słuchaczom klubowej muzyki dzięki przebojom "Dance over me" oraz współpracy z artystami: "Kirst Van D, Kalwi & Remi, Shakira Feat. Pitbull, Masters Of South Feat. Jay Delano & R.Kay, Dicso Superstars oraz DJ's From Mars vs. Fragma. Piosenki oraz remiksy The Winners regularnie prezentowane są w wielu stacjach radiowych oraz telewizyjnych (Radio ESKA, RMF MAXXX, Polsat, VIVA, MTV). Na koncertach zespół występuje wraz z dwiema gorącymi tancerkami!

Wspólna znajomość, pasja i praca sprawiły, że w 2011 roku powstał zespół BRAKiM– siedmioosobowy coverband grający światowe przeboje lat 70., 80. i 90. To grupa, która ma za sobą wiele koncertów na terenie całej Polski, gdzie supportowała największe gwiazdy sceny muzycznej. Zjawiskowym i niepowtarzalnym elementem zespołu są wokale i ruch sceniczny, który porywa najbardziej wybrednych fanów muzyki. W repertuarze zespołu znajdą Państwodynamiczne pop-rockowe aranżacje znanych i lubianych artystów. Występ zespołu BRAKiM to ogromna porcja dobrej muzyki w profesjonalnym wykonaniu!

GIMME GIMME:
BONEY COOL:
To dwa zespoły wykonujące największe przeboje legendarnych grup: ABBY oraz BONEY M. Doskonałe aranżacje piosenek w wykonaniu tych dwóch grup przeniosą Państwa w lata 70. i 80. XX wieku. Każdy koncert z udziałem tych zespołów jest wspaniałym spektaklem, przepełnionym energią, przepychem i bogactwem strojów. Obie grupy swe występy traktują bardzo profesjonalnie i z wielkim rozmachem, godnie naśladując „Wiecznie żywe legendy”. To idealna rozrywka dla wszystkich koneserów dobrej muzyki a dobrą zabawę dodatkowo uświetnią konkursy z nagrodami. Zespoły biorą udział w imprezach różnego rodzaju – zarówno plenerowych, jak i zamkniętych.

Ex Solaris
To czteroosobowa grupa, który porwie do tańca każdego! 
Ex SOLARIS dopasuje się repertuarem do najbardziej wymagającej publiczności  i rozkręci każdą imprezę – plenerową i zamkniętą. Na potrzeby klienta zespół zagra 
w klimacie disco, rockowym, jazzowym itd. Bogaty 
i zróżnicowany repertuar można dostosować czasowo – to idealna rozrywka zarówno dla starszej, jak i młodszej publiczności.

Bajkowi Czarodzieje
To grupa artystyczna oferująca programy dla dzieci, młodzieży  i nie tylko! Nasze spektakle nie są jedynie rozrywką, ale też kształcą. Nasze przedstawienia są na najwyższym poziomie, mają bogatą oprawę scenograficzną i najważniejsze – są radosne i bardzo podobają się dzieciom. Przygotowujemy programy artystyczne w różnych formach i dostosowujemy się do indywidualnych wymogów organizatorów, występujemy na piknikach rodzinnych, festynach, imprezach plenerowych a także w szkołach. Gwarantujemy świetną zabawę! Do wyboru mają Państwo kilkanaście spektakli!

 

TECHNIKA SCENICZNA

Oferujemy wynajem Aluminiowej sceny estradowej 10x10 (w różnych konfiguracjach) oraz barierek zabezpieczających, a także nagłośnienie liniowe firmy POL-AUDIO oraz oświetlenie!

CENNIK:

RH+ Już od 5500zł
The Winners Już od 2500zł
BRAKiM Już od 2500zł
LESIOKI Już od 3500zł
GIMME GIMME Już od 3500zł
Boney COOL Już od 3500zł
Ex SOLARIS Już od 3500zł
Bajkowi Czarodzieje od 2000zł
Scena Już od 3500zł
Nagłośnienie, Oświetlenie Już od 3500zł
Obsługa konferansjerska z nagłośnieniem Do uzgodnienia

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY - ceny do negocjacji :)

Galeria zdjęć